Tarımsal Biyoteknoloji

Tarımsal Biyoteknoloji

1. Sınıf
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
ATİ102 Yer: Amfi IIIAmfi IIAmfi I
Tarih: 2019-04-09 12:30:00
--
--
Yer: Amfi I Amfi III Amfi II
Tarih: 2019-05-21 12:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-18 12:30:00

Bahçe Bitkileri
Kodu Arasınav 1 Arasınav 2 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 102 Yer: AMFİ
Tarih: 2019-04-11 12:30:00Yer: Amfi I
Tarih: 2019-05-02 12:30:00
--
--
Yer: B3 Amfi IV
Tarih: 2019-05-29 08:30:00
Yer: B5
Tarih: 2019-06-18 08:30:00

Bitki Sistematiği
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TB 102 Yer: Amfi IIIAmfi IIAmfi I
Tarih: 2019-03-28 12:30:00
--
--
Yer: Amfi III Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-05-20 08:30:00
Yer: Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-06-17 08:30:00

Organik Kimya
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TB 106 Yer: B1Amfi IIIAmfi II
Tarih: 2019-04-09 17:30:00
--
--
Yer: Amfi IV Amfi III Amfi II
Tarih: 2019-05-21 08:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-19 08:30:00

Tarla Bitkileri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 104 Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-04-12 12:30:00
--
--
Yer: B8 B6
Tarih: 2019-05-31 08:30:00
Yer: B7
Tarih: 2019-06-21 08:30:00

Temel Bilgisayar Bilimleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TB 104 Yer: S 102
Tarih: 2019-04-18 13:30:00
--
--
Yer: S 102
Tarih: 2019-05-24 08:30:00
Yer: S 102
Tarih: 2019-06-20 08:30:00

Türk Dili II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TDİ102 Yer: Amfi IIIAmfi IIAmfi I
Tarih: 2019-04-08 12:30:00
--
--
Yer: Amfi II Amfi III Amfi I
Tarih: 2019-05-20 12:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-17 12:30:00

Yabancı Dil II (İngilizce)
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
YDİ102 Yer: Amfi IVAmfi IIIAmfi IIAmfi I
Tarih: 2019-04-10 12:30:00
--
--
Yer: Amfi IV Amfi III Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-05-22 12:30:00
Yer: Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-06-19 12:30:00

Zooloji
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TB 122 Yer: B7
Tarih: 2019-04-22 12:30:00
--
--
Yer: B2
Tarih: 2019-05-30 08:30:00
Yer: B2
Tarih: 2019-06-17 08:30:00
2. Sınıf
Bitki Besleme
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GZM 102 Yer: B5
Tarih: 2019-04-15 17:30:00
--
--
Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-05-21 13:30:00
Yer: B7
Tarih: 2019-06-17 15:30:00

Bitki Sağlığı
Kodu Arasınav 1 Arasınav 2 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 202 Yer: B7
Tarih: 2019-04-16 17:30:00Yer: B7
Tarih: 2019-05-06 12:30:00
--
--
Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-05-23 13:30:00
Yer: B7
Tarih: 2019-06-18 15:30:00

İş Sağlığı ve Güvenliği II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
İSGL102 Yer: B4Amfi IVAmfi IIIAmfi IB7B6B5Amfi II
Tarih: 2019-03-26 12:30:00
--
--
Yer: B7 B6 B5 Amfi IV Amfi III Amfi II Amfi I
Tarih: 2019-05-27 13:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-21 15:30:00

Laboratuar Teknikleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 204 Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-04-17 17:30:00
--
--
Yer: B5
Tarih: 2019-05-24 13:30:00
Yer: B7
Tarih: 2019-06-19 15:30:00

Temel Genetik
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TB 206 Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-04-19 17:30:00
--
--
Yer: B7 B6
Tarih: 2019-05-28 13:30:00
Yer: B7
Tarih: 2019-06-20 15:30:00

Zootekni
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GZM215 Yer: B7
Tarih: 2019-04-18 17:30:00
--
--
Yer: D6
Tarih: 2019-05-30 13:30:00
Yer: D2
Tarih: 2019-06-18 10:30:00
3. Sınıf
Bitki Ekofizyolojisine Giriş
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 317 Yer: B4
Tarih: 2019-04-22 17:30:00
--
--
Yer: Toplantı Odası 1
Tarih: 2019-05-20 10:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 33
Tarih: 2019-06-20 16:30:00

Bitki Islahı
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TA 405 Yer: B2B1
Tarih: 2019-04-24 12:30:00
--
--
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-05-21 10:30:00
Yer: Amfi II
Tarih: 2019-06-17 11:30:00

Enzim Teknolojisi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 313 Yer: B1
Tarih: 2019-04-25 17:30:00
--
--
Yer: B4
Tarih: 2019-05-22 10:30:00
Yer: B3
Tarih: 2019-06-18 11:30:00

Genetik Mühendisliği
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 302 Yer: Amfi II
Tarih: 2019-04-12 17:30:00
--
--
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-05-24 10:30:00
Yer: B2
Tarih: 2019-06-19 11:30:00

Hayvanlarda Hücre Kültürü
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 316 Yer: B6B8
Tarih: 2019-04-08 17:30:00
--
--
Yer: Amfi II
Tarih: 2019-05-27 10:30:00
Yer: Amfi II
Tarih: 2019-06-20 11:30:00

Hayvanlarda Üreme Fizyolojisi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 306 Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-04-10 17:30:00
--
--
Yer: Amfi III
Tarih: 2019-05-29 10:30:00
Yer: Amfi III
Tarih: 2019-06-21 11:30:00

Mikrobial Biyoteknoloji
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 304 Yer: B7
Tarih: 2019-04-26 17:30:00
--
--
Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-05-31 10:30:00
Yer: B2
Tarih: 2019-06-18 16:30:00

PCR´a Dayalı Genetik Analiz Teknikleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 321 Yer: B3
Tarih: 2019-04-11 17:30:00
--
--
Yer: B4
Tarih: 2019-05-23 10:30:00
Yer: B3
Tarih: 2019-06-19 16:30:00

Staj
Kodu Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STJ601 --
--
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...
4. Sınıf
Arı Yetiştiriciliğinde Biyoteknolojik Uygulamalar
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 420 Yer: B1
Tarih: 2019-04-04 12:30:00
--
--
Yer: B3
Tarih: 2019-05-20 15:30:00
Yer: Toplantı Odası 1
Tarih: 2019-06-17 09:30:00

Bitki Stres Fizyolojisine Biyoteknolojik Yaklaşımlar
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 318 Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer: Toplantı Odası 13
Tarih: 2019-05-21 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-06-19 14:30:00

Biyoteknolojide Güncel Tanımlama Yöntemleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 404 Yer: B5
Tarih: 2019-04-05 12:30:00
--
--
Yer: B5
Tarih: 2019-05-22 15:30:00
Yer: B6
Tarih: 2019-06-20 09:30:00

Genetiği Değiştirilmiş Organizmalar
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 414 Yer: B4
Tarih: 2019-04-15 12:30:00
--
--
Yer: B1
Tarih: 2019-05-23 15:30:00
Yer: Toplantı Odası 1
Tarih: 2019-06-19 09:30:00

Girişimcilik
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GRŞ007 Yer: Amfi I
Tarih: 2019-03-25 17:30:00
--
--
Yer: AMFİ
Tarih: 2019-05-20 17:30:00
Yer: Amfi I
Tarih: 2019-06-20 12:30:00

Hayvan Biyoteknolojisi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 406 Yer: B5
Tarih: 2019-04-03 17:30:00
--
--
Yer: B5
Tarih: 2019-05-24 15:30:00
Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-06-18 09:30:00

İngilizce Konuşma Becerileri II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SBM450 Yer: Öğretim Üyesi Odası 7
Tarih: 2019-03-25 12:30:00
--
--
Yer: D1
Tarih: 2019-05-24 17:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 18
Tarih: 2019-06-20 12:30:00

İş Hukuku
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
SB 403 Yer: B1
Tarih: 2019-03-25 12:30:00
--
--
Yer: D1
Tarih: 2019-05-22 17:30:00
Yer: D1
Tarih: 2019-06-21 12:30:00

Moleküler İşaretleyiciler ve Uygulamaları
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 416 Yer: B4
Tarih: 2019-04-16 12:30:00
--
--
Yer: B3
Tarih: 2019-05-27 15:30:00
Yer: Toplantı Odası 1
Tarih: 2019-06-17 14:30:00

Moleküler Sitogenetik
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 417 Yer: Öğretim Üyesi Odası 31
Tarih: 2019-04-17 12:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 39
Tarih: 2019-05-29 15:30:00
Yer: Öğretim Üyesi Odası 12
Tarih: 2019-06-21 14:30:00

Müzik Kültürü
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
MZK001 Yer: D6
Tarih: 2019-03-26 17:30:00
--
--
Yer: D1
Tarih: 2019-05-28 17:30:00
Yer: D1
Tarih: 2019-06-17 16:30:00

Özel Proje II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 408 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Özel Proje II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 408 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Özel Proje II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 408 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Özel Proje II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 408 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Özel Proje II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 408 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Özel Proje II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 408 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Özel Proje II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 408 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Özel Proje II
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 408 Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-04-02 12:30:00
--
--
Yer Duyurulacak...
Tarih: 2019-05-31 15:30:00
Yer Duyurulacak...
Tarih Duyurulacak...

Sosyoloji
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
GM 318 Yer: Amfi II
Tarih: 2019-03-27 12:30:00
--
--
Yer: D6
Tarih: 2019-05-31 17:30:00
Yer: D1
Tarih: 2019-06-18 16:30:00

Tohumluk Bilimi veTeknolojisi
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
TBT 402 Yer: Amfi III
Tarih: 2019-04-19 12:30:00
--
--
Yer: Amfi IV
Tarih: 2019-05-30 15:30:00
Yer: B2
Tarih: 2019-06-21 09:30:00

Üretici Örgütleri
Kodu Arasınav 1 Ek sınav Dönem Sonu Sınavı Bütünleme
STE 307 Yer: Amfi II
Tarih: 2019-03-27 17:30:00
--
--
Yer: D1
Tarih: 2019-05-24 17:30:00
Yer: B3
Tarih: 2019-06-20 13:30:00